|

tel: +48 61 639 53 41 | fax: +48 61 623 25 10

Systemy rynnowe cynkowo-tytanowej

Rynny tytan-cynk

W asortymencie produktów naszej firmy znajdują się między innymi wytrzymałe i estetyczne rynny tytan-cynk. Jako producent tego typu rozwiązań możemy zaproponować naszym klientom kompleksowe rozwiązania, dopasowane do potrzeb i oczekiwań odbiorców.

Oferujemy cały szereg elementów, niezbędnych do stworzenia całej instalacji odprowadzania wody, w tym między innymi złączki, narożniki, trójniki, zbieracze deszczówki, kolana, obejmy czy rury spustowe. Proponujemy także kilka wariantów samych rynien, zarówno okrągłe, jak i kwadratowe. Wszystkie tego typu elementy dostępne są w kolorze naturalnym bądź pokryte solidnym lakierem proszkowym w dowolnym kolorze z palety RAL.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, którzy zdecydowali się na wzniesienie domu, jak również firm budowlanych i remontowych.

Jeśli nie masz pewności, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze i jakie elementy wybrać, zgłoś się do nas – pomożemy Ci dobrać cały komplet, który pozwoli Ci stworzyć odpowiednią instalację.